Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem lehet h igazam van és...

Nem lehet h igazam van és emiatt nem tud szoptatni?

Figyelt kérdés

Tőlem kért tanacsot bnőm,nem kéri a babája az anyatejet már 2 hetes kora óta.

Mondtam a barátnőmnek h lehet h azért meg cigizik. Rávágta h hát terhesen is cigizett.. mondom akkor a hetvégi piálások? Hát terhesen is sörözött. ( most 7végén pl felesezett is)


Nem emiatt nem kéri a pici any anyatejet? Nem sértődött meg szerencsére..de kár h nem próbalja meg h nem alkoholizál , mutattam neki a szoptatós teákat stb de nem erdekli. Most akkor minek kér tanácsot..:(


Csak annyi a kérdésem ,hogy az alkohol hathat így az anyatejre? Mármint a tömény?


2017. júl. 27. 16:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%

Mit számít?

Ha iszik-cigizik, akkor azzal tesz jót a gyereknek, ha már leszokni nem tud, ha nem ad anyatejet.

2017. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%

Nálam ez kicsit biztosíték kiverô kérdés...

Okos baba,h nem kéri azt a sz@rt!!!Ne is akarja szoptatni,ha nem tudja ezeket megállni!!Nem is értem.Ezek átmennek az anyatejbe!!!

Még nem ment el a teje?Mert ezektől elmehet.

Miért vállalt gyereket?Becsúszott?Hogy bulizik pici baba mellett?Számomra felfoghatatlan.

2017. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Igen 1# bocsánat h rosszul fogalmaztam valóban jobb, ha inkabb így tápszeres. Nagyon sok anyateje van neha cumiból próbál neki adni de abból sem kéri.

Mar 3 hetes kora óta vagy anyósnál van a pici vagy a szüleinél.

A baratnom a szuleinél lakik párjával. 1 évig próbálkoztak mire sikerult a baba. Pcos e volt/van. 10hetesen derult ki h terhes persze rengeteget ivott ,bulizott addig is. Azutan csak vissza vett!


Múltkor hajnali 1 kor írt h bocsi h nem hívtalak vissza de nem alszik a gyerek stb. Aztan masnap mondja másik barátnőm h voltak bent a kocsmában és nagyon sokat ittak!

2017. júl. 27. 17:10
 4/49 A kérdező kommentje:

A másik kérdesem h nem korai h 8 hetes babát eröltet h tartsa a fejét meg h üljön-álljon?

Sógornőm nekem egyszer azt mondta h ezt maguktól kell megtanulniuk, nem szabad erőltetni hanem majd ha elég erősek és keszek erre akkor maguktól csinálják

2017. júl. 27. 17:12
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom az anyatejet is azért erőltetné,mert több maradna kocsmára,ha nem kellene tápszert venni...
2017. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
86%
De igazad van. Az én barátnőm babája még akkor sem kért tejet, ha káposztát evett... Cigi pia befolyásolja az anyatej ízét, persze, hogy nem kell neki.
2017. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Nemtudom.. furán nézett mikor tanacsot adtam hogy ha a fiánál nem is de a kov.babánal ne igyon ne dohányozzon...:S
2017. júl. 27. 17:16
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy ha nem kamu a kérdés, és tényleg a kocsmába jár, érdemes lenne a gyámügynél kopogtatni.
2017. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Sosem tennék fel kamu kérdést. Hetvegente jar kocsmaba es nem hagyja magára mert van ki vigyázzon rá emiatt sajnos nem tennének semmit.:/
2017. júl. 27. 17:18
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd borzasztó anya. Csodálkozom, hogy a barátnőd egyáltalán, te normálisabbnak tűnsz ennél.

Igazad van egyébként, és jó is, hogy nem szopik az a baba.

Ülni meg állni nagyon nem szabadna erőltetni. De még a fejét tartani sem! Majd tartja, ha készen áll rá.

2017. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!