Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt lehet fogamzas...

Szoptatas alatt lehet fogamzasgatlot szedni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan fajta, amit lehet, de van, amit tilos. A nögyógyásszal beszéld meg.


De én a helyedben szoptatás alatt nem használnék hormonokat.

2017. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet. a nőgyógyásznak szólsz, hogy szoptatsz és olyat ír fel, amit szabad ilyenkor is. ez csak egy fajta hormont tartalmaz és nem befolyásolja a tejtermelést, illetve a babára sincs semmilyen hatással. legalábbis ez áll a betegtájékoztatón
2017. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, van kifejezetten szoptatós időszakra fejlesztett gyógyszer. Én Azaliat szedtem, hát nem voltam elragadtatva tőle, de hatott és ez volt a lényeg. Az én dokim nem spirál vagy hurok párti, én inkább azt szerettem volna, de végül is ezzel a bogyóval sem volt gond. A 6 hetes kontrollon írta fel és a kisfiam egy éves koráig szedtem.
2017. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedek 2 éve, Nacrezt, majd Azaliát. Nekem semmi gondom nem volt velük, nyilván ugyanúgy egyéni érzékenység kérdése, mint a sima fogamzásgátló esetében, van, aki azt sem bírja. Most hagytuk abba a szoptatást, ha az aktuális levél elfogy, váltok vissza simára.
2017. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!