Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák,2 gyerek után szoptatá...

Anyukák,2 gyerek után szoptatás alatt ha nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, de óvszert sem szeretnénk használni, milyen fogamzásgátlás vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Nem kizárt,hogy szeretnénk még harmadik babát.
2014. ápr. 8. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Miréna
2014. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,de sajnos én a spiráltól is iszonyat ódzkodom :( más megoldás meg szerintem nem igen van ami megbízható is...
2014. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nuvaring hüvelygyűrű. Én évek óta használom, és nagyon szeretem.
2014. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt a Nuvaringet nem lehet használni. Egyébként nagyon jó, én is azt használom már évek óta.
2014. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs ellenetekre, hogy akár teherbe is eshetsz, akkor Pharmatex.

Bár felmerül a kérdés, hogy akkor mégis minek használd, ha annyira megbízhatatlan :)

Tehát akkor akár a megszakításos szeretkezés is szóba jöhet, bár az ugye meg nem fogamzásgátlás :)

2014. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem itt kulfoldon a Mircolut nevu gyogyszert irta fel a nogyogyaszom, bar nem szedtem be. ezt lehet szoptatas alatt szedni. Az elso kislanyom utan szedtem es nem tudom h emiatt vagy magatol a terhesegtol de nekem a hormonhaztartasom felborult, ennek eredmenyekent a kisteso 4.5 evvel ra szuletett meg es baromi sokat vartunk ra. Szoval most nem szedem. ha jon a haramdik akkor orulni fogunk, ugyis benne vagyok mar a korban tehat meg ennyi idot 3ikra nem szeretnek varni.
2014. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!