Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt apad el a tej?

Mennyi idő alatt apad el a tej?

Figyelt kérdés

15 hónap utàn abbahagytuk a szopit.

Lassan 3hete nem kap cicit. Ma megnyomtam a mellem, még jött belöle egy pici tej. Nem szedek semmilyen apasztót

Mikor fog vajon elapadni?

Most tervbe van, hogy próbálkozunk a kistesóval, esetleg a tejtermelés meggàtolhatja a teherbeesést?


2017. szept. 15. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 1,5 év volt gyógyszerek mellett is.
2017. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is évekig jött pár csepp nyomkodásra. De a ciklusom teljesen normális volt.

Bár ez lehet hormonzavar jele is (mármint a te esetedben, 3 hét után még bőven nem természetesen), de nem feltétlenül kell, hogy gátolja a teherbeesést.

2017. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a menzeszem megjött màr szülést követő 4. Honapban.
2017. szept. 16. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Három hónapja hagytuk abba végleg (a végén már csak éjjel szopizott), most már nincs tejem. Előtte én is 15 hónapig szoptattam.
2017. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly októberben hagytam abba, még mindig van egy-egy csepp, ha megnyomom.
2017. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13 hónaposan hagyta abba a cicizést a kisfiam, és még 4éves korában is tudtam pár csepp tejet kipréselni a mellemből.

igazából csak azóta nem, amióta pm-alulműködésre letroxot szedek.

2017. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!