Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Nincs már tejem.

Mit csináljak? Nincs már tejem.

Figyelt kérdés
Nincs mar tejem, a babám 3 és fél hónapos. Nagyon rosszul érzem magam, hogy tápszert kell adnom! Hogy tudok ezen túllépni?
2017. okt. 5. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen és gyorsan!

Megadod a babádnak a legjobbat, amit csak tudsz. Ilyen esetben ez a tápszer. Erre van kitalálva. Minden mást ugyanúgy csinálhatsz, mintha szoptatnád. :) Ölelgetés, babusgatás, ölben etetés.

2017. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ennél nagyobb problémád nincs, a legfontosabb időszakban megkapta az anyatejet a babád és szerencsére ma már van tápszer, úgyhogy adjál neki azt.
2017. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen gyötrődnöd. A babád egészséges, továbbra is a lehető legjobbat adod neki és van mit ennie, nem fog éhen halni.

Ahelyett hogy azon aggódsz hogy a melledből eszik-e vagy sem, inkább szeresd és éld át vele az élet apró csodáit és figyeld ahogyan fejlődik. :)

2017. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem is írják :)

Engem még a mai napig is bánt h nem jött össze a szopiztatas(4 hónapos koráig kapott anyatejet kiegészítéssel) de nem tudtam mit tenni,hisz az volt a lényeg h jól lakjon,ne nyűgöskodjon és mindenki boldog legyen.

Visszagondolva a sok bántásra amit kaptam jól be kellett volna szólnom mindnek :D

Ez van,nincs tovább tejcsid,ne gyötrődj emiatt nagyon jó fajták a mai tápszerek :)

Kitartás :)

2017. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz. Adjal neki tapszert. Amugy meg az anyatej immunizalas az első hat!! hétben fontos es kimutathato hatású a jövőre nézve . Onnantól már nincs különbség
2017. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél szoptatni, kérj segítséget szoptatási tanácsadótól.

[link]

Miből gondolod, hogy nincs tejed?

2017. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam irni, mint a 6-os. Mibol gondolod, hogy nincs eleg tejed? Pisi-kaki mennyi van? Sulygyarapodas? 3 honaposan novekedesi ugras is van. Illetve szulestol szamitott akar egy even belul is vissza lehet hozni a tejet sok esetben, ha kello mennyisegu inger eri. En hivnek a helyedben szoptatasi tanacsadot, de minimum irnek egynek (pl. Dr. Sztahovits Petra gyermekorvos es szoptatasi tanacsado is egyben, a Honved korhaz szoptatasi ambulanciajan is rendel, e-mailen nekem gyorsan valaszolt, nagyon kedves).
2017. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ha kello mennyisegu inger eri a mellet
2017. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!