Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A ti babátok is szokott a...

A ti babátok is szokott a kezével a szabad bimbótokon matatni, miközben szoptatjátok őt? Engem zavar, mivel szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
bögyörésző szopós baba

#baba #bögyörésző
2017. okt. 14. 05:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szoptatás közben a bimbód a szájában van... Hol matat???
2017. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen fogd a kezét a kezedben.
2017. okt. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt a melled teszed csak szabaddá amiből szoptatod.
2017. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
És az nem zavar ha szopik? Miért ne markolászná, neki a cici most a legfontosabb.
2017. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Te kèt kidobott cickóval szoptatsz???

Csak az egyiket vedd elő.

2017. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Éjjel pl én sem alszom melltartoban csak poloban,és simán benyul alá,vagy pólón kerersztül....szoval én fiam is ilyen,és mivel nagy,nem tudom ülve szoptatni.
2017. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, es sokan irtak mar, hogy ezt csinalja a gyerekuk, teljesen normalis, reflexszeru jelenseg, a tejleado-reflexet serkenti vele, hogy a masikbol is beinduljon. Leszoktatni nekem meg nem sikerult rola. Van, akinek bejott, hogy egy textilpelenkat ad helyette a kezebe, vagy eltakarja a masik bimbot, vagy felve szoptatva a felso oldalit adja a szajaba, a masikra rafekszik (ez nekem jott be), illetve egy ido utan meg lehet vele beszelni, de reflexbol ujrakezdi. En ra szoktam szolni, akkor elveszi a kezet, aztan 1-2 percen belul ujrakezdi. A legtobbeknek, akiknek olvastam a tapasztalatat, nem sikerult leszoktatni rola.
2017. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

*fekve


Amugy a fiam mar 7-8 honaposan siman kicsomagolta a masikat is, hiaba takartam el, es balhezik, ha nem foghatja. En mutattam neki, hogy ne a veget csavargassa, csak fogja meg akkor a tenyerebe az egesz cicit, ez is bevalik neha, latszik rajta, hogy probalja ugy csinalni, de egy ido utan nem figyel, es csavargat.

2017. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Adj a kezébe pl textilpelus csücskét.

Az én gyermekem már nagyobb, amikor az esti tejitalt issza, a takaro csücskével játszik.

Én kicsikoromban pedig a macim szőrét tekergettem.


Valahogy ilyenek a kicsik :)

2017. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
én ha letakarom akkor fogja és elveszi onnan a kezem,de ilyenkor már félálomban van hiába szolnék rá
2017. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!