Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert szúr es csíp a mellem...

Miert szúr es csíp a mellem belül szoptatas utan? Tapasztalat v hasonlo elmeny vkinél?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Még az elején vagytok?

Ha minden igaz akkor a tej belövellést érezheted!

2017. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a tejbelövelést éreztem. De csak az elején
2017. okt. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Dolgoznak a mirigyek". Nekem akkor van ilyen, ha nagyon kiüríti a baba, és több tejre van szükség, növekedési ugrások alatt.
2017. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babybogyo86 válasza:
Szia. Én még 3 hónap szoptatás után is éreztem. Maszirozd sajnos erre konkrét megoldás nincs. Nekem gyerekorvosunk mondta azért van ez, mert új tejcsatorna nyílt meg. Igaza lehetett mert nem tartott sokáig, és azóta csak váltva, egy mellből szoptatok mert anmyi a tejem. Neked is hamar elmúlik ,addig ha nagyon fáj vegyél be ibuprofen tartalmú gyógyszert az nem megy át az anyatejbe. Kitartást kívánok. 4 és fél hónapos babás szoptatós anyuka.
2017. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!