Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívó, kell vagy nem?

Mellszívó, kell vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha kell akkor milyen? Esetleg most vegyek egy olcsó kézit? Vagy béreljek ? És ha kell komolyabb akkor veszek később elektromost? A kórházba lehet vinni? Vagy ajánlott vinni? Kinek milyen jött be? Láttam Baby CAre elektromos mellszívót,erről esetleg vélemény
2017. okt. 20. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem már a kórházba is kérték. Kérdezz rá. Mindenképpen elektromosat. Avent bevâlt, szívesen ahânlom.
2017. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem vettem előre, minimális tejem volt csak, de attól is kicsit be tudott gyulladni, így a férjem hozott egy avent kézit, jól müködött, kb. 3-szor használtam, mert nagyon minimális mennyiség jött és utána el is apadt, szóval pénzkidobás volt lényegében.
2017. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is AVENTOSAT használtam (a kórházba is bevittem)

Én sokáig használtam mert rengeteg tejem volt..

2017. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Felesleges. Először is az se biztos, hogy lesz tejed. Másodszor teljesen szükségtelen fejni igény szerint szoptatott baba esetén. Max ha mégis kell, metz pl el mennél valahova a gyerek nélkül, akkor tokéletesen megfelelő kézzel fejni, ezt úgyis megtanitjak a csecsemős nővérek
2017. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk egyáltalán nem javasolta a szoptatási tanácsadó. Igény szerinti szoptatást javasolt.
2017. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem kell, ha fagyasztani illetve növelni akarod a mennyiséget . én kézi avent-ost meg baby care elektromos mellszívót vettem. Mind a kettő abszolút nagyon jó. Az elején a kézit használtam, de meguntam, h állandóan bezsibadd a kezem ezért váltottam.

Én is igényszerint szoptatok.

Miért ne lenne teje?

Szerintem jobb előre mindent beszerezni, mert ha megvan a baba akkor nincs annyi idő, h mindennek utána nézzen az ember lánya.

Max ha mégse kell akkor eltudod adni.

2017. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ui: én is vittem a kórházba, igaz ott nem használtam, mert a picikém órákon át cicizett ( sebesre szívta) , de legalább meg lett az eredménye, mert sok tejem lett
2017. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. okt. 20. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél. Pl. nekem is csak pénzkidobás volt. Előre vettem kézit, aztán elektromosat. Mondjuk nekem alig volt tejem, aztán el is apadt, nem tett csodát egyik sem... :-/ Utólag azt az 50 ezret inkább értelmesebb dologra költöttem volna. Eladni meg sajnálom potom áron, szinte új mindkettő.
2017. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem életmentő volt! A kórházban 3. napon ahogy belövellt a tej, szinte azonnal be is gyulladt a mellem. Kb egész délután és éjjel fejtem,ha a baba épp aludt. Akkor még nem ment volna a kézi fejés. Egyáltalán nem voltam felkészülve erre a kínszenvedésre. Ha akkor nem hoztam volna magammal, a csecsemős nővérek a kezükkel fejték volna nekem felváltva ( a kórházban még egy mellszívóra sem telt). Persze másnap reggel biztos hoztak volna nekem egyet, de addigra már így is kész roncs voltam a fáradtságtól, fájdalomtól. Én is az aventre esküszöm, de először inkább kézit vegyél.
2017. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!