Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El szívtam 4 szál cigit,...

El szívtam 4 szál cigit, folytathatom a szoptatást?

Figyelt kérdés
Félig tápos a babám de tegnapelott egy szálat és tegnap 3 szál cigit elszivtam mert annyira fel idegesített a gyerek apja. Azóta nem szoptattam direkt vajon lehet már vagy nikotin belekerul a szervezetébe?
2017. nov. 4. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván 4 szál cigivel még nem teszel olyan kárt, mintha napi rendszerességgel cigiznél. Nem jó, de ez annyira minimális mennyiség, hogy nagy bajt nem csinálsz vele. Viszont inkább más módon nyugtasd le magad, vagy hagyd abba a szoptatást, ha cigi nélkül nem bírod.

Én is voltam hidd el ideges, nem is kicsit amikor megszületett a kisfiam, nagyon sok gondunk volt, de nem gyújtottam rá, még szoptattam. Tehát ki lehet bírni. De ha neked nem megy, akkor inkább nem szoptass.

2017. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

67 perc a nikotin kiürülése a szervezetből ill az anyatejből. Ha közvetlenül szopi után gyújtasz rá, akkor van esély rá, hogy mire újra szopizna, már nincs is a tejciben.

De ettől függetlenül próbáld meg letenni, mert neked sem tesz jót. :(

2017. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
81%
Minek szülsz az ilyennek?! Ha meg sír a gyereked az azért van mert szegénykének nikotin hiánya van.
2017. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!