Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kicsikemet 6 honapos koraig...

A kicsikemet 6 honapos koraig csak szoptattam, utana fokozaosan atalltam csak az esti szoptatasra. Ma 7 honapos es probaltam neki tapot adni, de nem fogadja el, se a forralt tejet es csak annyi tejem van, hogy epp hogy eleg. Mit adhatnek neki este?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell tápszert adni neki, ha volt elég tejed? Inkább próbáld meg visszaállítani a tejtermelésedet, mert úgy néz ki, hogy még szüksége van rá.
2008. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éjszakára nekem sincs mindig tejem, de rendeteget iszom, és szedek homeos bogyókat is és így van elég. Egyébként a tejpépet próbáld meg, az enyém nagyon szereti, ha majd nem jut estére tej, akkor azt fogok neki adni. Én még próbálok neki 4-5 körül főzeléket adni, és így akkor kevesebb tej kell estére, nekem is van időm termelni.

Majdnem 7 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet szoptatsz, több, tejed lesz, ha kevesebbet, akkor kevesebb. Kereslet kínálat.

Magától nem "lesz" tejed elég, csak ha szoptatsz, vagy fejsz-a lényeg az inger.

Ha teljesen el akarod választani, az más. Végül is az elmúlt 1 hónap alatt csak 1 szopizás maradt.

Ha folytatni akarod, akkor az 1. válaszadó, ha nem, akkor a 2. válaszadó tanácsát javaslom.

Jó babázást!

2008. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!