Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nyilall az egyik mellem?...

Miért nyilall az egyik mellem? Elviselhetetlen a fájdalom!

Figyelt kérdés
5 hónapja szoptatok, eddig nem volt különösebb gondom. Viszont most már 1 hete a bal mellem nyilall/szurkál napközben. Ilyen 1-1 másodperces belenyilallás, de olyankor mintha kést döfnének bele. Leginkább a mellem alatt érzem a fájdalmat, de valami nagyon durván. Nem értem mi ez, azt hittem, ha masszírozgatom, pár nap alatt elmúlik. Attól félek, dokihoz kell mennem vele. Addig is van valami tippetek mitől lehet? Éjszaka nem szoptatok, lehet picit begyulladt ez miatt? Már azon gondolkodom milyen fájdalomcsillapítót vehetnék be rá, annyira fájdalmas, mikor belenyilall a fájdalom. :(
2017. nov. 23. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Lll.hu

Borogasd, és jó alaposan ürítsd ki

2017. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem mindkét mellemben volt, pont ugyanilyen : nyilalló, 1-2 mp-es, nagyon erős, késszúrásszerű fájdalom, még szoptatás után hónapokig! gyakorlatilag mintha mellkason szurkáltak volna, olyan volt, belegörnyedtem. :(


aztán egyszer csak elmúlt. már én is ott tartottam, hogy dokihoz megyek, de aztán megszűnt. fene se érti, mi volt....

2017. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!