Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban? Nagyon...

Lehet baba a dologban? Nagyon fáj aludni se tudok

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap holnaputánra nem várom és érdekes módon nem szakadnak le a melleim a fájdalomtól ès nem is igazàn görcsölök hanem erős hüvelyi es alhasi nyilalàst érzek..kisugárzik a végbelemhez.. és ha oda lentre nyomok akkor belenyilal szinte mindenhova :( nagyon nem kellemes :( és borzasztóan ég a gyomrom lefeküdni sem tudok mert jön fel a gyomorsav..nagyon tartok a cisztától.. tapasztalatok? Vagy lehet baba is? Volt így valaki?.. És amúgy az ovu fájdalomra emlékeztet csak most nem csak a petefészkemnél van..

2015. febr. 6. 04:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Fertőzés tud inkább ilyet okozni, bár ciszta is, esetleg.

Folyásod nincs? Kávébarna, zaccos, vörös?

Csinálj tesztet, ha pozi azonnal nőgyógyász, ha nem, akkor azonnal nőgyógyász! Ha pozitív a teszt a végbélbe sugárzó fájdalom nem feltétlen jelent jót, illetve ha nem vagy terhes, hanem cisztád van vagy fertőzésed, az megint csak nem túl jó. (Ha megjön időközben, utána azért nézzen meg egy orvos, szerintem)

Írj, hogy mi volt Veled!

Egy ápolónő

2015. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :) köszi, h írtál :) Aznap (6.án) amikor feltettem a kérdést este sokadik pisiből csináltam egy tesztet ami negatív lett. Viszont azóta sem jött meg, eddig bő nyúlós színtelen szagtalab folyásom volt de mostmár semmi..száraz vagyok.. Mensinek nincs jele, a melleim kicsit érzékenyek..
2015. febr. 9. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!