Megorulok, baj van?

Figyelt kérdés

Az elobb ahogy fekudtem egy hatalmasat nyilalt a mehembe..a szemeremcsont alatt ereztem..majdnem felugrottam.

Nagyon megijedtem, ilyet sose ereztem! Mintha kest doftek volna oda es eros volt a nyilalas.

12 hetes multam.

Ugye ez nem valami nagy bajt jelent?:(

Utana meg par pici nyilalas volt de azota semmit nem ereztem.

Koszi!!



2014. júl. 23. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg csak a baba éppen úgy mozdult (azaz a méh vándorol), hogy az idegszálad érintette. Ha nincs erős görcs és vérzés, barnázás, akkor semmi gond nem lesz.
2014. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyúlnak a méhtartó szalagok, ezt érzed és fogod még 1000x érezni a következő hónapokban

ahogy az első is írta, ha nincs vérzés, görcsölés, akkor nem gond, csak természetes tünet

2014. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hu, megnyugtattatok!:)

Ilyen eros nyilalast meg sose ereztem!

Igaz ugy erzem szelgorcseim is vannak, fel vok puffadva, es erzem h wcre kene mennem de hiaba..

Remelem tenyleg a baba rendezkedik :)

2014. júl. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!