Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire utal ha nem egyformán...

Mire utal ha nem egyformán van tej a két mellben?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy az egyik mellben mindig több termelődik. Ez normális jelenség? Utal valamire?
2017. nov. 24. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a legtöbb nőnél így van. Normális. Nem egyforma a két mell és nem egyforma mennyiségű tejmirigy van benne, és lehet az is, hogy nem egyforma gyorsan vagy könnyen jön belőlük, így sok baba az egyiket jobban preferálja, amit aztán így több inger ér és ettől is több lesz benne.
2017. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne aggódj. Próbálj abból fejni többet, amelyikben kevesebb van, nehogy begyulladjon.
2017. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél így van, mint ahogy a két fülünk, a két szemünk stb. sem szimetrikus.

Érdekes mert nekem mindig a jobban volt több tej, anyukámnak úgyszintén, és a tesómnak is. :)

2017. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is több volt a bal mellemben, nem tudom az okát, nem volt többet azon a cicin a babám. Ott nehezebben is apadt el, amikor a jobból már kinyomni sem lehetett semmit a balból mèg igen.
2017. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!