Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet Norbi...

Szoptatás alatt lehet Norbi diétázni? Az ételfutár Update 1-es menüjére gondolok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet diétázni szoptatás alatt. Az összes méreganyag, ami a testedben felszabadul, átmegy az anyatejjel a kisbabádba.
2008. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A "Norbi diéta" nem diéta, hanem egy, a normálisnál egészségesebb formája a táplálkozásnak, szóval szerintem jó. De ne ételfutárral hozasd a kaját, hanem főzd meg magadnak!
2008. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Én a norbis kajákba semmikor nem bíznék,nem csak szoptatósan.Azért volt már egy két balhéjuk ugyebár.A fogyis virslibe szalonna,...stb....Szerintem is főzz magadnak,akkor tudod mit eszel.
2008. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem sem ajánlatos semilyen diéta szoptatás alatt.És inkább főzzél magadnak az biztosan egészségesebb.
2008. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyet értek a 2. válaszolóval!
2008. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

ez nem diéta-csak az alapanyagok mások.sztem érdemes kipróbálni-ha rendeled az jó,de a bolti előre csomagoltak sztem nem túl jók.én is ettem ilyet,mert diabéteszem volt a terhesség alatt.próbálj azért mozogni-és ha szoptatsz,akkor lemennek úgy is a kilók

sok sikert

2008. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Ezekkel a diétákkal az a probléma, hogy általában szénhidrátmentesek, ami azt eredményezi, hogy "hígabb" lesz a tejed, tehát nem lesz elég tápláló a bébidnek. Légy türelemmel, diétával várd meg azt, amikor már nem szopik a bébid.
2008. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!