Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Update diéta szoptatás mellett?

Update diéta szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Van aki csinálja ?
2010. aug. 7. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora baba mellett?
2010. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
A diéta több szempontból is lehet káros, ha a mostani étrendedhez képest nagy változást jelentene. Egyrészt először méreganyagok távoznak a szervezetedből, ez a tejjel is a babába jut, másrészt, ha ez számottevő kalóriacsökkentést jelent a mostani táplálkozásodhoz képest, akkor nem lesz miből tejet termelnie a testednek. Azt tehát csak te tudod, hogy most mennyit és mit eszel, és mennyire lenne drasztikus a változás. Viszont fokozatosan megpróbálhatsz átállni például. Én nem birtam diétázni szoptatás mellett, igy is mindig hulla voltam, mintha engem evett volna meg a fiam :)
2010. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

A tej abból van amit megeszel, és azzal arányosan termelődik, ill. Az összetétele is attól függ!

Fontos a zsír cukor liszt tejtermék zöldség gyümölcs szoptatás alatt.

Ezt meg is figyelheted, ha egyik nap eszel rendesen kenyeret tésztát húst stb rendes reggel délben este, ill. Ha másnap diétázol kaloria mentes kajákat eszel sokkal kevesebb lesz a tejed, éhes marad a baba nem tud annyit szopizni amennyit szeretne, és nem lesz elég tápláló neki a tej. Én is próbáltam diétázni szoptatás alatt, de nagyon kevés lett akkor a tejem, így vissza álltam a rendes étkezésekre. 7 hónapig szoptattam, utánna 6 hónap alatt lement 20 kg diétával. Még 6 kilót kéne fogynom hogy a régi legyek, 32 kg ot szedtem fel.

2010. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7 hós a babám, én meg 110 kiló vagyok. Nagyon nehéz a kövérségemet cipelnem. De még szoptatnék. A babó jó étvágyú, mindenféle kajákat szivesen elfogad a szopi mellett, tápszert is. A tejem csak 2-3 dl egy nap, de ezt szeretném fenntartani. Nagyobb gyermekeimet 3 éves korukig szopiztattam.
2010. aug. 8. 09:29
 5/9 A kérdező kommentje:
A kisbabámnak volt egy nagyműtétje 4 hónappal ezelőtt, ami után eléggé megviselődött az immunrendszere, ezért is szeretném még fenntartani a szopiztatást.
2010. aug. 8. 09:31
 6/9 xStefix ***** válasza:
53%

Update-et inkább ne!

Ha fogyni akarsz (főleg szoptatás mellett), ne ilyen durva diétát kezdj el, inkább kisebb lépésekben haladj. Mozgásformának pedig nagyon tudom ajánlani a Pilatest!

2010. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sorstársam, örülök, hogy föltetted a kérdést. Kíváncsian várom a további válaszokat is.


Az én 7 hónapos lányom is kap kiegészítést, nem elég a tejem, de azt a keveset szeretném megtartani... És én is update diétára készülök.


3 gyerek, 120 kg.

2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Irnál magadról bővebben?
2010. aug. 11. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, írok emailt.
2010. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!