Szaporító fejés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 hetes, igény szerint szoptatott babám. Szeretnék pluszba fejni, hogy legyen tartalék a fagyasztóban pl ha maminál lesz,,mert nekem dolgom van. Szedek görög szénamag kapszulát, iszok mecsek teát és elkezdtem úgy fejni, hogy 7-7-5-5-3-3 percig fejem a melleim. Többnyire csak 5-20 ml közötti mennyiség jön le. Van esély ré, hogy idővel ezt tudom növelni? Ismertek jobb praktikát a szaporításra?


2017. dec. 4. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden szopi után,éjszaka is,illetve melegitheted meg masszirozhatod is a melled az is jó.amugy még az urtuca urena homeo bogyó van.

Ha ezt rendszeresen csinálod és egy idő után nem látsz mennyiségi változást akkor nem lesz több.

2017. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!