Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baby Mecsek tea segít a...

Baby Mecsek tea segít a hasfájáson? Mennyit lehet belőle adni a bébinek és mikor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Azt nem írod hogy mennyi idősek vagytok!Nekünk nem jött be,nem volt gond megitta a fiam,csak nem eleget.Azt mondják "sokat" kell belőle hogy használjon.Persze a használati utasításon rajta van az adagolás egy filtert ha jól emlékszem 3-5dl vízhez.Mi szopizunk csak,2,5 hósak vagyunk,a két cicizés közt próbáltam,de alíg ment 1-2 korty,többször is próbáltam neki,de ennél több nem kellett!Próbáld meg valamelyik cseppet,espumisan,infacol stb.Nekünk csak a cicizés segített!Azon mindíg megnyugodott és jöttek a szelek!
2010. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám szopizott és még mindig szopizik, hála istennek nem volt hasfájós baba, de amikor fájt egy picit a hasikája akkor én édeskömény teát adtam neki. 1-2 kortyot nem sokat, ízlett neki.
2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött, 1-2 decit ivott meg naponta belőle 2 hósan. Most 6 hónapos, már vizet és teát iszik felváltva, naponta összesen kb. 4 decit. Anyatejesek vagyunk, de már hozzátáplálunk.
2010. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kislányom hasfájására semmi nem vált be, pedig mi aztán kipróbáltunk mindent, még külföldi "csodaszereket" is.


Viszont én elkezdtem diétázni, mégpedig a tejet ( a tej minden formáját ) vontam ki az étrendemből és picim hasfájása elmúlt. Onnantól kezdve megszűntek a panaszai. Próbáld ki hátha nálatok is beválik.


6 hós baba anyukája

2010. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!