Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ikrekkel hogyan oldottátok...

Ikrekkel hogyan oldottátok meg a szoptatást, ha a korházban tápszerrel tömték őket? Ti hogy látjátok el az ikreket hogy ne legyetek zombik?

Figyelt kérdés
Nincs nagyon tejem kb 30ml 2 mellből. szedek étrendkiegészítőt, hogy megjöjjön a tejem. 2 hetesek. De úgy kifáraszt a 3 óránkénti kelés és hogy sokszor nem is alszanak vissza rögtön vagy sehogy és alig tudok aludni. Már enni sem tudok úgy ki vagyok. Persze van segítség, de neki sem megy egyedül. Több emberes meló. Most tépszert esznek és hébe hóba szoptatok. De a kis súlyú iker nem tud még 10ml-t sem kiszívni. A nagyobb meg nem szopik, merta tépszert követeli. mellszívóztam eddig, de az meg még több idő és még több nem pihenés. ti hogyan csináljátok ikrekkel? A tépszertől meg fáj a kakilás neki, a másiknak a hasa. :(
2017. dec. 10. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tàpszer váltás?
2017. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyere a Szoptatas kerdezz felelek csoportba a facebookon, ott tudnak segiteni szakertok, hogy hogyan csinald. Kedves, tamogato a legkor, hasznos tanacsokkal. Nekem nem ikrekkel volt ugyan szoptatasi gondom, de segitettek, es a 1,5 evesem meg mindig szopizik, fogzast es nathat leszamitva az ejszakaink is rendezodtek.
2017. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem az étrendkiegészitőtől lesz tejed hanem attol h sokszor probálod mellre tenni őket és nem csak hébe-hóba.döntsd el melyiket szeretnéd,mert igy valoban kikészülsz h fejsz,tápszert csinálsz,közben éhesek,,és ez nonstop.
2017. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!