Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szoptatast hogyan kell kiegesz...

Szoptatast hogyan kell kiegesziteni tapszerrel? (Marmint, ha szukseg van ra)

Figyelt kérdés

A gyakorlati resze erdekelne. Amikor elkezdesz szoptatni mar elokeszited a tapszert? Vagy csak szoptatas utan kezdesz neki?

Egyaltalan kivaltasz egy szoptatast pl egy az egyben tapszerrel vagy mindig szoptatassal kezdesz es csak azt egeszited ki?


2016. okt. 23. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod igen hamar befejezni a szoptatàst,akkor először cicizteted és aztàn kìnàlod ha éhes maradt.

Mondjuk ez függ attól hogy mennyi tejed van. Ha csak két csepp akkor készìtsd el előre a tàpszert, ha csak lehet,hogy kell, akkor utólag csinàld csak meg.

2016. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én először szoptatom a 3 hetes babámat,de én mérni is szoktam utána hogy mennyit szopott,azután készítem neki a tápszert,ahhoz mérten.Szopni általában 30 ml szokott,a tápszer 60 ml.Sajnos nem indult be rendesen a tejem,voltak bajaink,egy hónappal hamarabb is született.
2016. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!