Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt mellte valami...

Begyulladt mellte valami ötlet? Baba nem tudja kiszívni, mellszívó se tudja teljesen, apuka meg nem vállalja mert hányingere lesz tőle.

Figyelt kérdés
Melegvizes borogatás, masszírozás, meleg zuhany. Ezekkel próbálkoztam,de mind hiába. Fejni kézzel sem sikerül
2017. dec. 10. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk védőnő ajánlotta hogy apuka próbálja kiszívni, ha nem megy menjünk be az ügyeletre. Így is lett, mert apa sem tudott rajtam segíteni. Antibiotikumot kaptam és pár napig bent tartottak. Nem érdemes húzni az időt, mikor én bekerültem a kórházba 40 fokos lázam volt és közölték hogy másnap már betokosodott volna és műteni kellett volna.
2017. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Körzeti orvos írt ki antibiotikumot, kihívtunj egy szoptatási tanácsadót aki egy órán keresztül masszírozta és fejte, kellemetlen volt, de sokkal jobb. 40 fokos lázam is csillapodik,már 38 foknál járunk. 4500-be került a masszázs ami szerintem nagyon korrekt ár :)
2017. dec. 11. 23:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

juuuuj kérdező... zavar hogy férjed előtt szoptatod a babátokat?

az nem zavart mikor a gyereket gyártottátok?

vagy bekötött szemmel csináltátok? DIKK.

2017. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jezusom, nekem eszembe sem jutott volna apuka ilyen esetben. Ez nagyon beteg!
2017. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak az segitett, hogy a párom masszírozás közben szívta. Egy óra alatt elmúlt a lázam, és borzasztóan megkönnyebbültem. Jegelést is ajánlották, de nem próbáltam. Én kiakadnék ha a párom inkább vígan elnézné, hogy szenvedek, pedig tudna segíteni. Egy szülés után ez a legkevesebb, amit megtehet egy férfi. Nincs ebben semmi beteg. Oké, hogy a babának van kitalálva a cici, de szerintem, aki betegnek találja, hogy apa besegít, az is ismeri a sperma ízét, mégsem arra van kitalálva. ;)
2018. jan. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!