Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vissza "hozható" még?

Vissza "hozható" még?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos kislányom. Az első otthon töltött hétvégén volt egy olyan napunk, amikor nem tudtam vele csinálni semmit, csak cicin nyugodott meg, nyugtalan volt egész nap, és én mint kezdő anyuka felhívtam a védőnőt, aki azt mondta, hogy valószínű kevés neki a tejem és vegyünk neki tápszert, mert biztos éhes.. Így is tettünk, utána el is aludt, úgyhogy úgy éreztem igaza lehetett a védőnőnek.. Aztán utána először mindig ciciztettem utána tápszer.. Most már viszont csak tápszert hajlandó enni, mert ellustult egyrészt, másrészt meg ahogy egyre kevesebbet szopizott, kevesebb is lett a tejem és felhergeli magát, mert hamar kiszívja..

A kérdésem az lenne, hogy vissza tudom még hozni a tejemet, vagy már esélytelen?

Hozzáteszem, hogy azóta sokat olvastam, és több mint valószínű, hogy elég lett volna a tejem neki, volt, hogy 120ml-t lefejtem a két mellemből, rettenetesen haragszom a védőnőre, de nem tudtam még hogy mit kellett volna tennem. :(

Köszönöm a segítséget előre is! :)



2017. dec. 17. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még visszahozható! Lesz 1-2 nehéz napja de megoldható! Tedd gyakran mellre. Kitartást és sok sikert!
2017. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de kitartás és elhazározás kérdése. Mindenképp keress fel szoptatási tanácsadót!!

[link]

2017. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ostoba , tudatlan a vedono !

Azert irnek egy jelentest a vezeto vedononek.


Meg visszahozhato, nagyon gyakori mellretetel, decen is szrnekyesebb segitseget javaslok, lll.hu oldal

2017. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoptanittal lehet, hogy könnyebb lenne.


Addig is próbáld úgy, hogy mindkét melled odaadod, aztán váltogatod. Utána tápszert, de kevesebbet. Hamarabb éhes lesz.

Két etetés közben is próbálhatsz fejni.


Tejszaporító tea, őszilé, karamalz, homeopátiás szerek: bátran próbálj ki ilyeneket, nem mindenkinek ugyanaz válik be.


Ha nem éhes már, akkor is nyugodtan hagyd komfort szopizni, attól is több lesz a tej.


Arra készülj, hogy fokozatosan fogsz eredményt elérni, nem egy-két nap után!

Az lenne a jó, ha először pár napot úgy tudtok tölteni, hogy egész nap ágyban a babával, és szoptatod kb. egész nap. Este egy adag tápszer, hogy tudjatok aludni is, első ébredés után csak cici. Fárasztó, de gyorsan növeli a tej mennyiségét.

2017. dec. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én babámmal volt egy kis baj picinek úh először ő is tápszerezett és nem volt hajlandó szopni. Ha túl éhesen tettem mellre csak behergelte magát és üvöltött, de nem szopizott. Én ezért fordítva csináltam, megetettem tápszerrel, aztán tettem csak cicire. Először csak komfort szopizott, aztán elkezdett rendesen szopni, akkor megcseréltem: szopott és ha még éhes maradt, adtam egy kis tápszert. Végül kb egy hét alatt teljesen anyatejes baba lett. 8 hónaposan kellett volna cumiból innia, de addigra teljesen el is felejtette hogyan kell 😉 Kitartás és elszántság! Lehet h nehezebb dolgod lesz így h már vannak fogai, legalábbis az enyémek szerettek harapni... Sok sikert nektek!
2017. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!