Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozható vissza egy...

Hogyan hozható vissza egy eltűnt partíció? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

A kérdés azért vetődött fel mert barátnőmnek sikerült eltűntetni a laptopján egy partíciót. Igazából két operációs rendszer volt rajta és az egyiket akarta törölni.(Elméletileg a boot menüben tevékenykedett.)

Valahogy vissza lehet nyerni a partíciót és a régi fájlokat?


Sajátgép -> Kezelés -> Lemezkezelés

Idáig eljutottam de itt zölddel jelzi, hogy üres terület. Innen tovább nem jutottam.

Valaki tudna segíteni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 9. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak betűjelet kellene adni. Semmiképen ne formázd, gondolom nem kell mondani!!!

Ha nem megy ezzel>>> [link] próbálkozz.

2016. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lali51 ***** válasza:
Csinálj egy rendszer visszaállítást,ha van rendszervisszaállítási pontod.
2016. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Formázni semmiképp se akarom. A betű hozzá rendelést megpróbálom majd hátha bejön ha nem akkor a linkben amit küldtél.


Sajnos visszaállítása nem lehetséges mivel 2 éve történt ez és a laptop tönkrement időközben (alaplap hiba), viszont a merevlemezt átraktam egy külső házba, így használható még.

2016. jún. 9. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet hozzá betűt rendelni akkor a Get data back nevű program a neked való. Egyszer én is így jártam. Eltűntek a partíciók. Ezzel lementettem minden adatot biztos helyre majd formáztam a partíciót és újra létrehoztam.
2016. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja...semmiképpen... :) sry
2016. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Majd megpróbálkozok velük ha a winchester a kezembe kerül :)
2016. jún. 11. 22:20
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a get data back nem segített. Ott ahol a többi partíciónál NTFS van megadva ennél azt írja: DOS Extended LBA. Ez lenne a 4. partíció ami 2 részre van osztva(?), mérete pedig 90GB. Ez előtt van egy + jel amit ha kinyitok akkor kiad egy plusz partíciót (Linux)18,6 GB.


A TestDisk sajnos fel sem ismeri. :/

Tudnátok valami tanácsot adni? :)

2016. jún. 15. 18:55
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Így képen világosabb

2016. jún. 15. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Tipp: "partíció elrejtése" erre keress, talán segít. (Persze fordítva...)
2016. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!