Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt nem iszok...

Szoptatas alatt nem iszok tejet mert faj a baba hasa tole. Van valami amivel lehet helyettesiteni esetleg?

Figyelt kérdés
Neha megkivanom, muzilt is ennek, vagy kaveba is tennek.
2018. jan. 1. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
rizstej, szojatej, mandulatej, stb.
2018. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es azoktol nem lesz baja a babanak? Ugy ertem, hogy azt szabad inni?
2018. jan. 1. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mivel köze sincs a tejhez. Növényből van.
2018. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Amiket az első válaszoló felsorolt azokat nyugodtan ihatod , csak annyi köze van a tejhez hogy fehér és folyékony.

Bár érdekes, hogy valaki ezt nem tudja hogy a rizstej az egyszerűen rizsből van a mandulatej meg mandulából stb.

2018. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én szójatejet nem innék szoptatás alatt és a mandula sem biztos, hogy jó ötlet. Rizstej, zabtej mehet nyugodtan, szerintem a kókusztej is. De ne várd, hogy ezeknek olyan íze lesz, mint a tejnek.
2018. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szójatejet nem lehet, attól is fájni fog a hasa és sok benne a fitoösztrogén.
2018. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zabtej vagy rizstej mehet nyugodtan, ha a tejre erzekeny, akkor a tojassal, szojaval, olajos magvakkal, apro magvas gyumolcsokkel, paradicsommal is erdemes vigyazni, figyelgetni
2018. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja es a komusztej is mehet.
2018. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kókusztejporral iszom a kávét, müzlihez a csokis kókusztej a kedvencem. :) de ki kell tapasztalni, rizs, zab vagy kókusz ahogy a többiek írják a baba szempontjából, de az más kérdés, hogy neked melyik fog ízleni. (A rizstejes dolgokat nem tudom megenni-meginni, de a kókusz nekem izlik.)
2018. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek az előttem szólókkal. Növényi tejekkel helyettesítheted a tehéntejet.

Még egy tipp, ha van a közeledben penny, akkor ott vásároldmeg, mert ott olcsó.

2018. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!