Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után kinek mikor jött meg a menszije? Én egy hete nem szoptatok kb, és egy hónapos a pici.

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Jo hamar abbahagytad ! Pont most kellene neki ...

egy honapja szultek, de mar a menstruaciot varod ??

Meg a gyermekagyi verzes sem telt le ...

2018. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem már szoptatás alatt Megjött :D

Amúgy az első válaszolonak igaza van....

2018. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

pf :)

amikor már eltelik két szopi között 5-6 óra kb, akkor fog megjönni (de ez sem törvényszerű).

Ha már abszolút nem szoptatsz, akkor majd ha már alul rendbe jöttél (teljesen elmúlt a vérzés), várhatod a menzeszt is. Nekem mindkét gyerekkel 8 hónappal szülés után jött meg, mivel akkor váltottam ki a 10 órait és az uzsit, és ezáltal a szopik között 5-6 óra telt el. De mindkettőt szoptattam 1 éves korig amúgy

2018. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy hónappal szülés után MÉG véreztem, ahogy kb mindenki. 6 hónaposan jött meg elôször, most 9 hónapos, még szoptatom.
2018. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
7 hónapos volt a lányom, mikor először megjött, és 8 hónapos, mikor abbahagytuk a szoptatást.
2018. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jesszus. De gonoszak vagytok. Szerintetek jókedvembőp hagytam abba? Igen valószínű hogy jobb nekem ha havi 30.000-et dobok ki , ami ingyen is lehetne. Meg a tejcsinél nincs jobb szerintem mert a legsterilebb meg a legjobb a szopiztatás. Eleget sírtam magamtól is hogy nincs tejem. -.- de még tegyerek rá egy lapattal parasztok. -.- Egy szimpla kérdésem volt. A gyermekágyi vérzés 2 hetesen elmúlt teljesen. Emiatt kérdezem,hogy vajon mikor várható. Nyílván aki sajnos járt már hasonlóan mint én,annak várom a válaszát.
2018. jan. 3. 01:05
 7/10 A kérdező kommentje:
De ti ilyenkor nem is gondolkoztok hogy van mar eshetőség is mint hogy direkt hagytam abba? Jesszus. Tudatlan okoskodó libák
2018. jan. 3. 01:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Es miert olyan fontos, hogy megjojjon ??

Egyebkent tudtal rola, hogy 6-8 het mire beall a tejtermeles ? Es meg 3 honap utan is vissza lehet hozni a tejet ?

2018. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

A nagyot én sem tudtam szoptatni, egyáltalán. Nem megyek bele, mert az okosok úgyis megmondják, hogy mit meg hogyan. Neki fejtem 3 hónapig, utána nem nagyon volt mit. De ezt az, aki nem volt ilyen helyzetben, nem tudja felfogni...

De ez 8 éve volt, nem emlékszem, mikor jött meg. Viszont arra igen, hogy szülés után én is csak 3 hétig véreztem.

A kicsit tudtam szoptatni 8 hónapig, mint írtam, és szülés után 6 hégig véreztem.

2018. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

nekem a bábám azt mondta (Németország, mert ott nem viszik őket börtönbe), hogy van, akinek 6 héttel a szülés után megjön, akár szoptat akár nem. A másik végleg, hogy amíg 1 csepp tej van a melledben, nem jön meg. Én kb. 6-8 hónapos korukig szoptattam kizárólag a gyerekeket és a szoptatás abbahagyása után vártam, hogy megjöjjön a mestruációm és ahhoz számítva elkezdjük a természetes módszert (fogamzásképes és mentes napok.) A 4. gyerek születése után áttértünk az óvszerre, ami azóta is tart. Azaz nekem kb. 9 évig nem volt mestruációm. ;-)) Én élveztem, hogy nem kell betétezni, stb. Azaz készülj fel minden eshetőségre!

2018. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!