Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szoptatott...

Igény szerint szoptatott babával hogy oldjátok meg a fix időpontos programokat?

Figyelt kérdés
Például, amikor védőnőhöz kell vele menni. Nem használunk cumit, nem szereti.
2018. jan. 6. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Indulás előtt mindig megetetem. Ha nem kell neki, akkor indulunk is.
2018. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megetetem indulás előtt, vagy ha sokáig távol vagyunk, akkor eszik ott. Védőnőnél, orvosnál, kormányablak, stb. esetén mindig van erre külön helyiség, de legalább egy tiszta pelenkázó.
2018. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerült, indulás előtt én is megetettem. Ha nem kérte, elindultam vele. Aztán ha idő közben mégis kérte, akkor megetettem ott, ahova mentünk. Menet közben általában sose jutott eszébe, legalább is rövidebb távokon nem.
2018. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha már ott vagyunk, akkor okés, azt remélem, hogy az úton nyugi lesz. :)
2018. jan. 6. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még egy kérdés: ha menet közben vagytok, és megéhezik, akkor mennyire tudtok bekéredzkedni pl. kávézókba? Tudom, hogy a nyilvános szoptatás vitás kérdés, de érdekelnek a tapasztalatok. :)

2018. jan. 6. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam sosem az az elbújós fajta, amíg szoptattam, de ha úgy adódott, kávézó helyett inkább ruhaüzletbe mentem be, és megkérdeztem, hogy szabad-e a próbafülkét használni. De ezt is csak hideg időben próbáltam, amikor kint nem akartam a szabadban elővenni a cickót :D Sosem volt gond belőle, mindig beengedtek.
2018. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!