Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan gyógyszer, ami...

Létezik olyan gyógyszer, ami egyből elapasztja szülés után a tejet, ha nem akar az anyuka szoptatni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, Bromocriptin. Halvaszülés, kései vetélés után azonnal ezt adják. Én is kaptam 24 hetes terhesség elvesztése után, így nem indult be a tejtermelés. Úgy tudom, magas prolaktinra is ezt adják.
2018. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Meg kérheted is ha nem akarsz szoptatni. Söt nekem a doki ajánlotta pár miután 5 gyulladásom volt...
2018. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos létezik. Persze a halva született babás vagy később tragédiát átélő anyukáknak hasznos, de mi az, hogy nem akarod szoptatni? Ez nem akarás kérdése, a babának meg kell adni a legjobbat.
2018. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Na, megjott a szoptató tábor is. Mi kozod van hozza, ha nem akar, nem akar. Ennyi
2018. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az elso irta, nekem is azt adtak. Nem mindenki akar szoptatni! Egyeni donted
2018. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Akkor majd jarhat anyatejért, ugyanis felirják ujszulottnek
2018. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
#6-os, csak koraszülött kaphat recepre anyatejet, minden más csecsemő tápszert kap receptre, egyébre nincs lehetőség.
2018. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Ahol esetleg kevés a leado.

Felénk a nem koraszülöttek is anyatejet kapnak es felirják annak, aki nem tud szoptatni es hurcolhatja haza idegen anyátol.

Az anyatejben antitestek es növekedesi hormonok is vannak, elsö számú számú szükséglete az ujszülöttnek, nem véletlenül gyűjtik.

2018. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

mi abban a logika, hogy most anyatejért kell rohangálnia vagy tápszerért?... mind a kettőért el kell mennie, gondolom ha felírják neki receptre akkor elmegy azért, ha meg nem akkor tápszerért.


Mit kell azon pattogni, hogy most akar-e szoptatni vagy nem?

2018. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát én más tejet biztos nem adnám. Fuj
2018. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!