Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáció,...

Szülés utáni első menstruáció, kinek mikor? Meddig véreztetek? Azalia fogamzásgátló.

Figyelt kérdés
2hónapja született a babám, a gyermekágyi vérzésem 4hétig tartott +pár nap barnázás, 6hetes kontrollon az orvosom az Azalia gyógyszert írta fel. El is kezdtem szedni rögtön (szoptatok) majd kb szedés 3dik napjára elkezdtem vérezni,majd estig semmi és reggelre meg megjött. Már 1hete 2napja van meg,ez mennyire normális? Lehet a gyógyszer miatt? Várom válaszaitokat.

2017. jún. 8. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés utáni első menzeszem kb másfél hétig tartott. Majd egyre rövidebb ideig. Én nem szedtem bogyót.

De régebben igen, akkor is hosszú vérzésem volt, csak az 2 hét. Nekem akkor a doki azt mondta lehet várni pár levéllel, eleinte normálisnak számít. A második megvonásosom már csak 1 hét volt, aztán onnantól 5 nap.

2017. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés, de az Azaliaban lévő hormon belekerül az anyatejbe...
2017. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En szules utan 1 hetig nagyon vereztem, majd utana 2 hetig semmi! azt hittem, elmult, de nem. Ujrakezdodott es vagy meg 3 hetig tartott. Fokozatosan elmult.

A szules utan 3 honap mulva ismet megjott a menstruaciom. Rendszeresen, 28 naponkent 5 napokra, ugy ahogy elotte. Kizarolagosan szoptattam, nem szedtem gyogyszert.

Teljesen normalis amit tapasztalsz 2 honappal a szules utan. Szerintem.

2017. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én még nem szültem, de pár éve szedtem Azaliát. Kb. 4 hétig, majd feladtam, mert folyamatosan hol pecsételtem, hol véreztem. Szerintem simán lehet a gyógyszertől is, érdeklődj a dokidnál.
2017. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak egy baj van,a fogadott orvosom elerhetetlen :(
2017. jún. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!