Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnék? 4 hetes a...

Mit tehetnék? 4 hetes a kisfiam és nem hajlandó szopizni. Két naponta egyszer rákap és szopik, de az is nagy küzdelem árán.

Figyelt kérdés
Pedig tud ő szopizni, ha akar. Csak anyatejet kap, fejem neki folyamatosan. De olyan jó lenne, ha szopna. Mit tehetnék, esetleg valami praktika?Mennyivel kényelmesebb szoptatni, nem kell melegíteni, meg minden. Segítsetek!!!
2010. jún. 10. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig üegből kapta az anyatejet? Mert akkor nemigen fog rászokni a cicire, amivel sokkal jobban meg kell dolgoznia.


Sajnos én is fejem neki, már 3 hónapja, és még fejni is fogom legalább 1 éves koráig. Ez van. :-( Pedig mindent kipróbáltam, a bimbóvédőtől kezdve a kiéheztetésig.

2010. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Próbáld meg,ohgy keresel laktációs tanácsadót a lakóhelyeden. Nagyon jók:)

[link]

2010. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd mellre, ha nem eszik akkor próbáld meg fékl óra múlva megint, majd megint és így tovább, egy idő után szopizni fog, mert éhes lesz, de amíg ott lebeg előtte a cumisüveg lehetősége, addig bolond lesz szopizni.
2010. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia,nálunk is ez volt a probléma.Most 5 hetes,és egyre ügyesebb,de a nagy részét üvegből kapja.Azóta hajlandó szopizni amióta a toomee tippee üvegből etetjük,és ez hasonló a mellbimbóhoz.Aventesbe fejem,és átöntöm utána.sajnos a tejem is kevés,és nem tud hatékonyan szopizni,de egyre többet rá tudom rakni.Próbáld meg.
2010. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek azzal a valaszadoval, aki azt ajanlotta, hogy tedd cicire, ha nem kell neki, kinald ujra kesobb. Minden uvegbol torteno etetes elott ra kell tenni cicire. Nekem sajnos nincs eleg tejem, igy tapszerrel kell kiegeszitenem az etetest. En minden alkalommal 15 percet az egyik, majd a masik cicibol szoptatom, lemerem, aztan kapja a tapot uvegbol, ha szukseges, igy nem szokik le a cicirol.
2010. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!