Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gombát lehet enni szoptatás...

Gombát lehet enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondanám hogy nem biztos hogy jó a babának de ez csak egy tipp mivel több éves korban ajánlják csak a gombát.
2018. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nagyon ment tőle a hasa. 5 hónapos volt. Mint minden más, ez is egyéni érzékenység kérdése. Pár kanállal ha eszel, abból talàn már meglátszik másnapra , hogy zavarja-e a gyomrát .
2018. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Én még nem mertem, mert engem is nagyon puffaszt. 4 hónapos, már elkezdtem “durvulni”, 1-1 rizibizi és a paradicsom sem bántja már a pocakot, húsvétkor a töltött kápival is bepróbálkozom, de a gombával még biztos, hogy várok. Pedig nagyon ennék, imádom és eddig heti 1 volt a minimum.
2018. márc. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Mindent lehet enni szoptatás alatt, amit bír a babád. Ha tartasz tőle hogy problémát okoz, először próbáld ki kis mennyiségben. Az én babám pl a brokkolitól rosszul volt, de a gombát bírta.
2018. márc. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak semmi baja tőle. Nem okozott gondot a paradicsom a káposzta a bab, viszont a lencsetol fajt a hasa
2018. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ettem mindent bármikor, ugyanis amitől egyszer fájt a hasa, máskor semmi baja nem volt.


Lencse, bab, gomba, stb. Tejterméket meg a nyers sajtot hagytam csak el.

2018. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!