Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem akar több tej termelődn...

Ha nem akar több tej termelődni (egy mellből szoptatok) mit tegyek? Térjek át a két mellből való szopira vagy gyakrabban szoptassam? Ha tapasztalt vagy írd oda légyszi.

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a fiam. Első gyermekemnél 4 hónaposan áttértem a két mellre mert még 100ml se volt, de nem vált be (egy idő után a kettőben ugyanannyi volt mint előtte az egyben) és kb. 2 hó alatt fokozatosan elapadt úgy, hogy csak reggelre volt 20ml. Most jobb a helyzet 100-130 között van (bár estére kevesebb). De pechemre kajásabb is a fiam. Már a 2,5 órát is alig bírja ki. Nem igazán tudom ezt se tartani, mert azért van mellette másik babám is és ott a házimunka, kert. Ez a 2,5 óra nem sok mindenre. Ja és kb. 5 perc alatt kiszívja. A fejés sem jó, mert 3 csepp ha kijön. Új ötletek? Vagy marad a két mell? Meg merjem próbálni? Iszom a teát is és már próbáltam homeos bogyót is.
2010. jún. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 mell jött be, de nem apadt tőle egyáltalán, hanem több lett.
2010. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két mell és görögszénamag-tea.
2010. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. És hogy két mell? A másodikra csak rövidebb ideig? Vagy míg ki nem szívja? Hallottam már ezt is azt is.
2010. jún. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!