Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek is lehangoló ez a...

Szerintetek is lehangoló ez a "poén"?

Figyelt kérdés
3 hete szültem, a férjem ilyennel próbál viccelődni, hogy az egyikből szopik a baba, a másikból majd ő.... ez félig vicc akar lenni, de nekem inkább dühítő hatása van. Ti mit gondoltok?
2018. ápr. 4. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én azt gondolom hogy teljesen mindegy hogy mi mit gondolunk, ha téged zavar ez a poén, akkor mondd meg neki, lehet hogy ő nem érzi bántónak. Engem is zavarna személy szerint, de biztos van akit nem, ez egyéni, de csak akkor fogja tudni, hogy ez Neked nem vicces, ha elmondod neki....
2018. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem találom őrülten viccesnek, de biztos nem rossz szándékkal mondta. Ezen felesleges felkapnod a vizet.
2018. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem vicces.engem nem zavarni hisz szoktunk viccelődni mindenfelevel!
2018. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mi dühít benne?
2018. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, ráadásul azt is, hogy ezzel vigyázzon, mert eléggé hálószoba-gyilkos mondatnak minősül a szememben. De sajnos továbbra is ezzel poénkodik.
2018. ápr. 4. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Én azthiszem értem a kérdezőt. Számára gusztustalan amit a férje mond hogy egyikből a baba másikból ő szopik. A kérdező pedig fejben ezt lepörgeti én is vizuális típus vagyok elképzeltem ugyanezt hát valóban elég kiábrándító. Aki nem érti képzelje el hogy a jobbján a férje a balon a kicsi van!! Naugye!!!
2018. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Szólj rá vissza neki valami frappánsat, ami meg neki nem fog tetszeni. Én ezt csinálnám
2018. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Magyarázd el neki hogy enélkül is elég nehéz fejben helyretenni, hogy a melled eddig szexuális jelentéssel bírt, mostmeg a gyerekedet eteted belőle. Utána meg nyilván vissza kéne álljon a szexuális jelentésnek de az ilyen gusztustalan poénokkal megnehezíti ezt számodra. Mondd el neki ha nem változtat akkor többet nem érhet hozzál mert negatív képzeteket társítasz hozzá miatta.
2018. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicces, de nem is problémáznék ezen. 😊
2018. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
A noi mell elsodleges funkcioja a szoptatas, a baba etetese. Nem a szexualitas. Szerintem nem gondolta komolyan, en biztos nem huznam fel rajta magam. Ez jutott eszebe. Ennyi belefer.
2018. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!