Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Nektek terhesség és...

Anyukák! Nektek terhesség és szoptatás után mennyire nőtt (és ereszkedett) meg a melletek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nekem 1 mérettel nagyobb lett, de szerintem a hízás miatt. Plusz 6 kiló van rajtam.


És igen, megereszkedett. Ugyan nem szoptattam sokáig, sőt. De épp elég volt a kezdeti tejbelövellés és feszülés, meg minden, hogy mostanra "zacskós" legyen sajnos... :(

2018. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem változott. Előtte is nagy és megereszkedett volt :)
2018. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
2,5 évig szoptattam, de a mellem ugyanolyan maradt. Kicsi :D
2018. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szoptatás alatt nagyon megnőtt a mellem.Most,hogy már hozzátáplálva is van,kisebb lett,kezd is megereszkedni. Nagyobbik gyermekemnél 3 évnek kellett eltelnie,mire visszaállt a terhesség előtti állapotába.:(
2018. ápr. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Terhesség alatt alig nőtt, szoptatás alatt se lett sokkal nagyobb. Valószínűleg ez az oka, de nem lóg annyira, mint vártam. Persze nem olyan, mint 18 évesen, de nem vészes.
2018. ápr. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás befejeztével kisebb, mint valaha. Az a borogatnám, elmúlna típus (AA), így lógni se tud. Szoptatás alatt C volt.
2018. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
B kosárról indultam, D lett a tejbelövellést követően. 2 évig szopott a kislányom, most megint B kosár, nem lóg, csak puhább, lötyibb, de látványra minimálisan változott, inkább érezni lehet. Nem olyan kemény és peckes, mint volt, de ennyi. 2 év után én sokkal-sokkal rosszabbra számítottam.
2018. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!