Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 napja nem szoptattom a 13...

Dudás Szilvia lia kérdése:

4 napja nem szoptattom a 13 hónapos kislányom nem lesz baja ha visszaadom neki a mellemett?

Figyelt kérdés
Sajnos hirtelen felindulásból le akartam választani mert sokat harap meg este sem rudunk tőle aludni ,de nagyon megbántam lelki ismeret furdalásom van mert ő még nagyon igényli azt hittem felkészültem ,hogy leválaszam de úgy tünnik még sem. Nem lesz beteg ha vissza adom neki? mert mindenki ezzel riogat ,hogy már nem szabad visszadni.
2018. máj. 8. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mért lenne beteg ettől? Ugyanúgy tud majd szopizni mint előtte és semmi baja nem lesz.
2018. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
13 hónaposan kicsi még. Nyugodtan add vissza neki... ez olyan a szoptatás szempontjából, mintha beteg lettél volna, kórházba lettél volna, és azért marad ki pár nap.
2018. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy helyesírási szótárat mindenképpen ajánlanék.
2018. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon buta emberekkel lehetsz körülvéve... miért lenne beteg az anyatejtől a gyerek? Gondold végig logikusan. Amitől 13 hónapig jól érezte magát, az most hirtelen méreg?
2018. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
nem véletlen jutottál idáig. ha 4 napon már túlvagytok én biztosan kitartanék, és nem szoptatnám újra. Ez már nem létszükséglet, 13 hósan már nincs a szó szoros értelmében "szüksége" az anyatejre.
2018. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó ezt nagyon rosszul tudod: még szüksége van rá. Ha lehet akkor jobb szoptatni még egy 13 hóst.

A kérdező egyébként nem azt kérdezte hogy szerinted szoptassa-e még, hanem h lesz-e baja tőle, erre pedig az egyértelmű válasz

2018. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
folyt: szóval az egyértelmű válasz az hogy nyugodtan szoptathatja, nem lesz baja tőle.
2018. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
szüksége. egy egy éves gyereknek. szopni. oké. ...
2018. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!