Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt jutnak át az...

Mennyi idő alatt jutnak át az ételek az anyatejbe?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hetes babám. Szoptatom. Tegnap lecsót ettem délben.. Igen tudom, puffasztós, de ugye minden gyerek másképp reagál,ki kell tapasztalni. Na most éjjel alig aludtam, jól megszívtam. Én azt hittem eddig, hogy pár óra alatt átmegy az anyatejbe, mint ahogy elvileg az alkohol is azonnal kiválasztódik. Szerintetek létezik, hogy a lecsó volt a bűnös? Ch csökkentett kenyérrel ettem(trend) mert cukros vagyok. Az meg tele van magokkal... Lehet az volt? Vacsira saját készítésű joghurtos túró krémet ettem eperrel. Arra nem gyanakszom mert azt már számtalanszor ettem és nem volt gond.
2018. máj. 24. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 órát mondtak a szakemberek.
2018. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az eper is lehet bűnös, de minden gyerek máshogy reagál.
2018. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a kérdés egyik része csak. A másik, hogy mennyi idő alatt okoz a babának hasfájást. 20 perctől 24 óráig bármikor jelentkezhet hasfájás. Simán lehet a lecsó, az eper, a magvas kenyér, akármi. :/ ha eddig ettél valamit ezek közül úgy, hogy nem okozott gondot, akkor az jó eséllyel kizárható, ha most nem ettél jóval többet belőle.
2018. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiam hasfájós volt. Interneten olvastam, hogy a tejtermékektől lehet még. Én elhagytam a tejtermékeket: tejet, tejfölt, joghurtot, túrót. (a sajtot azt megehettem) Utána egyáltalán nem fájt a hasa :)

Ez kb 3 hónapos diéta volt. Mindig figyeltem, hogyha tejterméket eszek, akkor utána fáj e a hasa.

2018. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!