Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Barnás a vizeletem. Mitől lehet?

Barnás a vizeletem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Babóm 8 hónapos. 2 napja barnás a vizeletem. Néha...tényleg ritkán feszül a pocakom..mintha meg akarna jönni. De még szpotatok...és elég sok a tejem is, a picim is igényli még.

Kb 1 hete néha barnás folyásom is van/volt.

Szerintetek mitől lehet??? Nem ettem semmi olyat és em ittam olyat. Mivel szpoizunk még sokat is iszom. Dokihoz nem nagyon tudok eljutni..önhibámon kívül.Így ennék, ha nagyon muszáj, de tudjátok amíg nem fáj...addig nehezen szánjuk rá magunkat. Legalábbis én így vagyok vele.

Légyszi akinek már volt ilyesmi tapasztalata segítsen.

Semmilyen más tünetem nincs...esetleg kicsit ingerültebb idegesebb vagyok, de az más okoknak tudható be...(anyukámat műtik)

Várom mielőbbi válaszotokat!

Köszi

Szép hetet!


2010. jún. 16. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy babát vársz?védekeztetek?szerintem csinálj egy tesztet.
2010. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huhh..ez az utolsó amire gondoltam volna. Gumizunk, mert tablettát nem szedhetek. Nem volt lyukas/sérült, úgyhogy nagyon nem valószínű. Semmi olyan tünetem nincs..(hányinger, szédülés..stb).

Azért köszi a segítséget!

2010. jún. 16. 12:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza csak, hogy milyen zavarosan írtam...de mindegy mostmár..a lényeg kivetehő.:$ Kicsit siettem.
2010. jún. 16. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A barnás vizelet lehet vashiánytól, vagy vértől.
2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!