Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gennyes mellbimboval is lehet...

Gennyes mellbimboval is lehet szoptatni?

Figyelt kérdés

1 hetes a kisfiam, a mellbimbom mara csunya lett. Idsig is sebes volt de most mintha gennyes is lenne. Elkezdtem bimbovedot hasznalni mert mar verzett is. Az mas kerdes h iszonyat faj igy is.

Szoval ha szabad is gennyes mellbimboval, nem lesz baja a bababak?

Cssk az egyik mellem ilyen. Masik istenes is...


2018. jún. 17. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok hülyeséget mondani, de én nem nagyon mernék, szerintem mielőbb meg kellene muatanod orvosnak, a gennyes sebekben a Steptococcus baktérium elszaporodhat, én tartanék attól hogy valami baja lesz az újszülöttnek.
2018. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szabad, én szoptattam így, de kérdezd meg a védőnőt, vegyél mellbimbó kenőcsöt, Lansinoh, Garmastan jók pl.
2018. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoptatnék így. A baba gennyet is nyel, nem kellene neki
2018. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is..:(
2018. jún. 17. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Már bocsánat de ebben mi a jó frász a nulla?! Szerintem lehet igy szoptatni, mert én is csináltam, nyilván nem full gennyes csöccsel, mert az már annyira fájna, hogy nem tudnál szoptatni! Azt is írtam kérdezd meg a védőnőt, hogy ne ajánljak ostobaságot, tehát körültekintő is voltam. Általában nekem nem nullásak a válaszaim, de néha kiakasztanak az ilyen buta, frusztrált anyukák, akik csak nullázgatni járnak ide. Saját tapasztalatot írtam le, ezen nincs mit pontozni.
2018. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

5-ös, ne haragudj, de szerintem az a frusztrált aki ilyen szinten kiborul azon hogy a gyakorin 0%-ot kap egy válasza..🙄 Nem kéne ennyire komolyan venni ezt a pontozgatást... Nyugi már.

A gennyes gyulladt mellre antibiotikumit fogsz kapni, amíg gennyes a másik mellől szoptasd csak, a gennyes mellet fejéssel űrítsd ki.

2018. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

En nem pontozok senkit.

En is ugy gondolom h amig ilyen nem kapja meg azt. Mar lefejtem belole, de az is marhara fajt!😪

2018. jún. 17. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne szakképzett szoptatási tanácsadót megkérdezni! Ha budapesti vagy, próbáld meg a péterfyben dr. Kiss Eleonórát! Ha ez vigasztal, nekem nagyon sok mellgyulladásom volt (igaz, gennyet nem tapasztaltam), és sikerült fél éves koráig kizárólagosan szoptatni a gyerekemet, de ezt csak a szoptatási tanácsadónak köszönhetem.
2018. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mar kapok ra antibiotikumot es megoldodni latszik. Koszonom a valaszokat!
2018. jún. 21. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!