Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már kb egy hete nem szopizi...

Ha már kb egy hete nem szopizik a kisfiam, meddig lesz még tejem?

Figyelt kérdés

13 hónapos, múlt hét szerdáig este plusz éjjel kb 2-3x cicizett, aztán csak péntek hajnalba, és kedd hajnalba kérte.

Nem folyik tej magától, védőnő tanácsára nem is nyomkodom. Csak attól tartok, hogy sok helyen olvasom, hogy fogzáskor nem nagyon fogad el szilárd ételt a pici, és nálunk még csak 6 fogacska van kint. Ha egy hónap múlva eszébe jut a cici akkor még lehet tejem ha nem szedek rá elapasztó gyógyszert?


2018. jún. 27. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok anyukát ismerek, akinek még több mint fél évig volt teje, mikor már nem szoptatott.
2018. jún. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 7,5 hós korában hagytam abba. Több mint 2 éves volt mire nagynehezen elapasztottam.
2018. jún. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!