Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy éjszakára nem...

Van olyan, hogy éjszakára nem lesz elég tej a babának?

Figyelt kérdés
Nem alszunk éjszaka kb.semmit.Felébred eszik egy kicsit bealszik majd egy óra múlva megint.Aztán kb 2 óra múlva,olyan 1:30,2 körül felébred és kezdődik a leghúzósabb része.Most pl.1:45 óta vagyunk fent, mert kicsit eszik,böfi,szundi majd 10 perc múlva megint vagy a pocak fáj vagy enni akar vagy már nem is tudom mi a baja.Hulla vagyok.Valakinek valami ötlet?
2018. jún. 29. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi idős? Eddig elegendő volt neki éjjel a tej? Esetleg mérhetnéd mérleggel szopi után, hogy mennyit evett.
2018. jún. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Van. Meg 3 és 6 hetes kor körül novekedési ugrás is van, az ideje nincs kőbe vésve. Ha nagyon pici azt se tudja még, hogy éjszaka aludni kell. De lehet hasfájás is. Milyen a hízása?
2018. jún. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Attol fuggoen, mennyi idos, lehet novekedesi ugras, fogzas, mozgasfejlodesi merfoldko elotti-kozbeni allapot, tejfeherje- es vagy tojasfeherjeerzekenyseg, tul korai hozzataplalas a hatterben. Delutan-este mar osszetetelet tekintve zsirosabb az anyatej, hogy nyugodtabban aludjon a baba, a 2 orankdnti ebredes viszont 1-2 eves kor elott egyaltalan nem szokatlan. Nekunk az egyetlen dolog, ami segitett az az egyuttalvas, hagyom cicin aludni, es megszoktam, hogy oldalt alszom, es hogy igy is gyorsan vissza tudjak aludni (rosszul, felszinesen, nehezen alvo vagyok egyebkent, igy ez nem volt konnyu, de a szukseg nagy ur, hozzaszoktam). Ha meg fel is kell kelni ringatni, az sokkal rosszabb mint mikor csak odahuzom magam melle felalomban.


[link]

2018. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg más miatt akar ennyit szopizni. Lehet, hogy ő úgy tervezte, hogy cumizva alszik. Az is lehet, hogy a hasa fáj, vagy jön a foga, és ezzel nyugtatja magát. Esetleg kezdődik a szeparációs szorongás, és a közeledben akar lenni.

Szerintem nincs olyan, hogy nappal elég a tej, csak este nem. De ha az lenne a gond, akkor a buzgó cumizással megcsinálja magának a szükséges mennyiséget, és néhàny nap alatt elmúlik és jobban alszik.

2018. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hetes,de most nappal is ezt csinálja.Épp hogy elfogadható a cicit,2 perc múlva kikötői.Aztán nézelődök majd fél óra múlva üvölt.
2018. jún. 29. 10:56
 6/8 A kérdező kommentje:
*elfogadja
2018. jún. 29. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

#valahanyas, hogyne volna... olyan sincs, hogy csak egy napszakban fájjon a hasa, de az enyémek mindig csak egy napszakban sírtak. Persze nem nagyobbként, de újszülöttként még így volt.


A kérdésről meg virított, hogy újszülött.

Bár nem különösebben hat meg a nullára pontozás, nyilván nektek volt tejetek bőven, meg az első végignyűglődött éjszaka fogzáskor volt maximum...



Kérdező, hogy hízik a baba?

2018. jún. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7#:Most voltam mérni a védőnőnél,500 g-ot hízott 2 hét alatt.Közben rájöttem ezért sem lehetséges,hogy nem eszik eleget.Kiderült az is,hogy a hasa fáj.Espumisant adok neki tegnap óta és bevált.😊Mondjuk ma éjjel is sokszor keltünk de legalább a pocija nem fájt.Lassan belejövünk.
2018. júl. 1. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!