Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy babát várok....

Kiderült, hogy babát várok. Viszont használtam ebben a hónapban éjszakára differin krémet amit nem ajánlanak terhesség alatt. Ugye nem lesz baja a babának? 5+2 hetes vagyok

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 20:53
 1/6 zero18 ***** válasza:
46%
A 6. hétig beszedett gyógyszerek, alkohol, cigi stb. nem árt a babának. Nyugi!
2018. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2018. márc. 13. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szedtem be miderizont ami izomlazito és egyáltalán nem tesz jót a várandósságnak.

Nem lett gond ;) nemhiszem h egy krém gondot okozna

2018. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Mi lett végül? Remélem minden rendben a babával.

Most én is ebben a helyzetben vagyok. Felírták ezt a krémet az arcomra, de éppen próbálkozós időszakban vagyunk. Nem tudom merjem-e tovább használni. Illetve, hogy ha sikerülne a baba, elég-e akkor abbahagyni, amikor kiderül a terhesség.

2019. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nekem az a baba nem maradt meg vagyis nem fejlődött tovább csak petezsák volt aztán magától elment. De nem hiszem, hogy a krém miatt de azért én nem használnám a helyedben vagy legalábbis megkérdezném a dokit róla. Egyébként azóta sikerült teherbe esnem, most 27 hetes vagyok ☺️ Boldog babavárás kívánok neked!
2019. júl. 23. 18:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat most látom, hogy még csak próbálkoztok. Akkor drukkolok, hpgy sikerüljön! ☺️
2019. júl. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!