Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek érzékeny a cicje?

Kinek érzékeny a cicje?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne , hogy kinek érzékeny a cicije?. Mikor nem voltam várandós, akkor is meg tudtam őrűlni, ha párom hozzá ért! Nagyon idegesít(ett). Nem szeretem, ha a mellemet "fogdossa"... Most attól tartok,(még jobban idegesít,) hogy fogom etetni a babót?
2018. aug. 8. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Ez egy nagyon ízléstelen címkérdés így, kérdező.


A szexuális szokásaid senkit nem érdekelnek.


Az, hogy az érzékeny melled (!) alkalmas lesz-e szoptatásra, az majd kiderül.

2018. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, hogy ráteszed a melledre, ha lesz elég tejed, meg kell próbálni. Ha nem megy a szoptatás, akkor fejsz le és cumisüvegből eteted. Ha nincs tej, akkor tápszer, de ez a legutolsó lehetőség legyen. Az érzékenység sokáig megmaradhat, főleg szülés után.
2018. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mar megint te? 😂
2018. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogod etetni, ahogy sikerül. Biztos nagyon fogsz aggódni érte és ezért majd olyasmit is megteszel, amit most erődön felülinek gondolsz és az is sokat dob a fájdalomküszöbön, hogy élesben időd sem lesz a magad bajaira gondolni. Ha meg majd végképp megy, marad a tápszer, de ne ezzel indíts. Egyébként meg teljesen más szoptatni, mint amikor a párod fogdossa :D
2018. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A szoptatás első hónapja nekem nagyon fájdalmas volt. Sebes volt, vérzett, a baba volt, hogy véres tejet bukott. Ezt el lehet kerülni, ha még szülés előtt megtanulod a helyes szoptatás módját. Ha akarsz, ajánlom, hogy járj utána, megéri. Én nem tettem meg, balga módon azt hittem, hogy jön majd minden ösztönösen. Utána jó volt sokáig. Most egy éves, a fogaival csócsálja, ez is nagyon fájdalmas, viszont már csak kétszer teszem mellre. Olvass a témában sokat, nekem a kórházban dolgozó nők nagyon sok hasznos tanácsot adtak. Nem olyan, mint a posztereken. Nem csupa meghitt és boldog pillanatok tárháza, mégis jó érzés valamiért.
2018. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat.
2018. aug. 8. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se szerettem soha a mellem piszkálását, fe a szoptatással tök rendben voltam, 2 évig szopott a kislányom, semmi gondom nem volt ezzel. Csak úgy továbbra se szeretem, ha piszkálva van.
2018. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom volt az első tünetem, egész terhesség alatt végigkísért, mégérzékenyebb lett szülés után. A szoptatás teljesen rendben volt, sőt én akkor nem tudtam elképzelni, hogy a férjem hozzá érjen. Akkor csak “a kisfiamé volt”.

Mióta nem szoptatok minden a régi.

2018. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!