Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit nem ettetek a szoptatás...

Mit nem ettetek a szoptatás ideje alatt? Az általános puffasztó ételeken kívül melyik ételt kellett kihagynotok, mert esetleg a babátok érzékeny/hasfájós lett miatta?

Figyelt kérdés
Esetleg volt-e olyan, ami az egyik gyereknél hasfájást okozott, a másiknál már nem?
2016. okt. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Puffasztókat csak eleinte hanyagoltam aztán már nem volt vele gond szóval kb. Mikor már jobban tartottunk a ht.-sal. Ezenkivül még a fűszereset, bubisat.. Ja és ha teheted a csokit, colat és hasonló "élinkitő" ételek italokat! És a nagyon cukros dolgokat! :)
2016. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A dokink azt mondta hogy a tejet és a tejtermékeket hanyagoljam. Nagyrészt azokat kiiktattam az étkezésemből. A tojás és a mogyorós csoki amitől fáj még a picim hasa, úgyhogy ezeket sem eszem.
2016. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Tejtermékeket,tojàst,paradicsomot, paprikàt (pirospaprikàt is),uborkàt, fokhagymàt, csìpőset, krumplit, köményeset(emiatt felvàgottak is),epret.


Mindkét gyereknél a tejtermékeket kellett kerülnöm.

2016. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legnagyobb gyerek egyáltalán nem bírta a puffasztós dolgokat, még egy brokkolilevestől is rosszul volt. Hozzátáplálásnál is nagyon későn tudtam csak ezeket bevezetni nála. A két kisebbik gyerek mindent bírt.
2016. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En mindent eszem, csak a sargaborso után tapasztaltam eddig gondot. Egy babám van,
2016. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sós mogyoró, almapaprika meg a koffeines kávé.
2016. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!