Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem elég neki a tejem?

Nem elég neki a tejem?

Figyelt kérdés
8 hós kislányom eddig végig aludta az éjszakákat 3 hete kezdődött, hogy bújt ki a foga és ez miatt hajnal 2-3 között felkelt mostmár szépen kint van de van, hogy napközben is másfél-2 óránként kell neki a cici meg lassan ott járunk, hogy éjszaka is kétszer kel enni. Lehet nem elég neki a tejem de ezt honnan tudhatnám biztosra?
2018. aug. 27. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon jo, hogy szoptatod, en kb keteves eves koraig szoptattam, addig, amig o igenyelte. De hozzataplalast kapott mar 5-6 honaposan, par kiskanal pepesitett almat, ilyesmiket.

8 honapos babanak mar kellene adni neha hozzataplalast, 8 honaposnak nem eleg a kizarolagos anyatej.

2018. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik a tejen kívül? Én is szoptatok még, de a lányom folyamatosan mászik, feláll, lépeget. Éhen halna, ha csak tejet kapna.
2018. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kap persze mást is tízórai meg ebéd már az kajcsi.
2018. aug. 27. 03:03
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
A tejed biztos elég, főleg, ha szopi után kapja a szilárdat, ebben a korban sajnos rengeteg dolog van, ami bezavar: fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, most még a frontok is. Kitartást, lesz ez jobb is (meg rosszabb is, majd mikor az örlőfogak jönnek 😱)
2018. aug. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor legalább nyugodt vagyok, hogy elég neki a tej
2018. aug. 27. 04:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Van eleg pisi-kaki? A sulygyarapodasa rendben van? Ha igeny szerint szoptatod es taplalod hozza, akkor o beallitja maganak a megfelelo mennyiseget. Sok minden miatt kelhet ennyi idosen, lehet egy uj etel is, vagy ha semmilyen mas tunet nincs (bortunet, higabb kaki, felsiras, sok puki, nyugtalansag, gyakori natha), akkor jo esellyel csak ilyen szakaszba lepett. A fiam 2,5 eves, szepen hizott 8 honaposan alig fogadott el szilardat, hiaba probaltam, megis szepen hizott, ennek ellenere rengeteget ebred a mai napig, par jobb honapot leszamitva.
2018. aug. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kaki az egyszer van de rengeteget pisil itt közrejátszik a sok víz is amit iszik. Remélem a foga miatt van csak mert amúgy szépen eszik a hozzátáplálás óta is bármi új ízt adhatok enni eddig hála istennek szépen elfogadott mindent, súlygyarapodást csak úgy tudom megmondani, hogy érezhető, hogy egyre nehezebb cipelni de pontosan nemtudom majd lemegyünk a védő nőhöz méreckedni.
2018. aug. 28. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!