Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha erős a tejleadó reflexem,...

Ha erős a tejleadó reflexem, akkor biztosan van elég tejem a babámnak?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám. Néha nagyon erősen megindul a tejem, ezért remélem, hogy biztosan elég neki.
2018. aug. 14. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem ezzel tudod megállapítani. Nekem is nagyon erős volt, még akkor is 3 póló volt a minimum, mikor már elfelé apadt a tejem és kb 20 mili volt a teljes mennyiség.
2018. aug. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Ha igény szerint mellre teszed, akkor lesz elég tejed. Lll.hu-n olvasgass
2018. aug. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem alig volt tejem, se szoptatva, se fejve nem termelődött elég, 2 hónapig próbáltam beindítani. Az a kevéske viszont úgy spriccelt, hogy alig bírta nyelni a baba. Aztán bumm, elzárták a csapot. A másik mell mindig csöpögött, fürdés után a padlót is törölgethettem, mégis csak az első napokban tudott jóllakni a babám belőlem. Szóval nincs köze a reflexnek a mennyiséghez.
2018. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En pont az ellenpelda vagyok, alig tudom beinditani, kezzel abszolut nem tudok fejni, kezi mellszivoval sem jott ki egy csepp sem, egy-ket gepivel egy ora alatt le tudtam fejni, aztan vegul talaltam egy lagy tokcseres gepet, amivel nekem is beindul. 8 honapos a kislanyunk, de meg mindig lefejek a szuksegletein tul napi 8 decit. Kb. 6 hos koraig megvolt az 1-1,2 liter, de melltartobetet csak 3 hetig kellett hasznalnom.


Ha aggodsz, merd meg szopi elott es utan a babad, akkor latod, hoty eletet eszik-e.

2018. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!