Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt a mellem? Mit...

Begyulladt a mellem? Mit tegyek? Fáj iszonyatosan, de nem görcsös? Megveszek a fájdalomtól.

Figyelt kérdés
Az éjjel már éreztem hogy fáj ahogy szívja nagyon mintha üres volna, nem tudom. Pedig nyelt. Aztán reggelre annyira fájt hogy a karomat nem bírtam megemelni és nem bírtam feküdni sem azon az oldalon. Rázott a hideg, lázam nem volt. Majd forró fürdő maszírozás szopi. Fogalmam sincs hogy mennyi maradt benne vagy maradt e, de írtóra fáj, és olyan mintha most is "több lenne benne" mint a soron következő ciciben. Tegnap voltunk egy hetesek, és alkalmanként 60-100 grammokat eszik de leggyakrabban 70-80at. Most nem a fájós jön és nem tudom mit tegyek. Van elektromos fejőm, de nem merek nekiállni... Most a tejcsatorna van begyulladva? Vagy mi a helyzet?
2010. jún. 22. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Fájt rettenetesen a mellem, de görcs nem volt benne. Nekem a hidegrázás után láz következett. Én azt csináltam, hogy szopi után fejtem, ha csak pár csepp is jön fejni kell. Ha nincs lázad meleg víz alatt maszírozni, amíg csak bírod aztán pedig fejni. Ne félj nekiállni, nehogy még nagyobb baj legyen. Én így csináltam: szopi, meleg víz alatt maszíroztam, fejtem. Nekem lázam így csak egy éjszaka volt, aztán elmúlt.
2010. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feszül? Azért lehet, hogy neki kéne állni a mellszívóval, mert a hidegrázás, fájdalom gyulladásra utal. Gyulladásos cickóból is ki kell szívni a tejet (sajnos, és sajnos nem kellmes, de muszáj).
2010. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a mellem is piros volt. Ami gyulladásra utal.
2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam,pedig nem volt túl sok tejem. A megoldás gyakori szoptatás(pl.: hónaljtartásban is)-akár óránként-,masszírozás,fejés,borogatás. Ha kell lázcsillapítás,de lázasan is kell szoptatni.Én két ciciből szoptatok,mindig a gyulladttal kell kezdeni. Gyógyulás után még legalább 2 hétig nem telhet el 3 óránál több 2 etetés/fejés között. Én ha alszom,be kell állítanom az órát ébresztőre,nehogy megint gond legyen :(
2010. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!