Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gramm tejcsi az "ideális"...

Hány gramm tejcsi az "ideális" egy tíz napos babának? Napközben 3 óránként eszik, éjjel 4,5-5 óránként, tejcsi van bőven szerencsére.

Figyelt kérdés

Nagyon hasfájós a kislányom, a gyerekorvos szerint túletettem. Ezt még múlt héten mondta, akkor egyszer 60 grammot szopizott 6 naposan, az orvos azt mondta, hogy 40 gramm körülit adjak neki. Ma már azt mondta, hogy szoptassam 20 percig, és két ciciről, mert a napi 400 gramm az ideális.

De attól félek az megint sok lesz neki.

Közben mától adtam neki Infacolt, mert annyira sír a hasfájástól.

Tudtok tanácsot adni?


2009. dec. 14. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoptatsd igény szerint és ne méregesd.
2009. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ahány kg, annyiszor 150 ml. ezt az összeget elosztod annyival, ahányszor eszik.

pl. 3 kg, akkor 3szor 150 ml, tehát a napi mennyiség 450 ml. ezt osztod annyival, ahányszor eszik naponta.

szerintem a 60 ml az nem sok egy alkalomra.

2009. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is azt ajálom hogy ugy szoptasd a hogy a babád igényli. Ha hasfájos vagy sikrül olyan modszert találnod amitöl elmulik v. nem.Ezt tapasztalat én egy éve olvasom itt az anyukákat.Én babám olyan sokat evett ,hogy nem is mondtam meg a védönöknek.És nem volt gondom,nem lett kövér.
2009. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!