Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skacok! Éjjel hugyozás? Mióta...

Skacok! Éjjel hugyozás? Mióta szedek fehérjét,100% wheyt reggel és edzések után iszom 40 gramm megy belőle- éjjel állandóan fel kell kelnem hugyozni.

Figyelt kérdés
Azt mondja a haverom, hogy ez inkább jót jelent mint rosszat, ő is sokat hugyozik, de engem zavar félek kezd elromlani a vesém.

2013. nov. 20. 10:22
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
semmi köze a fehérjéhez,talán inkább több folyadékot iszol mint előtte
2013. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
átlagban kb 2,5-3 liter , de van, hogy kevesebb, lehet tényleg ez lesz
2013. nov. 20. 10:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt akartam kérdezni, nem lehet, hogy mióta az étrendedre figyelsz, többet iszol, és ezért kell éjszaka kimenned?


A másik, hogy jön a hideg, hűvösebb van, ha csak a lábfejed fedetlen a kicsit hidegebb szobában az máris nagyban hozzájárul az erősebb, gyakoribb vizelési ingerhez.

2013. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fogyasztasz elegendõ sót? ha sóhiányos a szervezeted, akkos a sok víz egyszerûen átfolyik rajtad, de ez csak egy ok a sok sok közûl...
2013. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont az a jó ha sokat mész, a vesének az a jó, ha átmosod rendesen, a sok hülye aki napi 0,5-1 litert iszik, inkább aggódjon.
2013. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
a proteinbe rakott szteroidok kezdik hazavágni a vesédet...
2013. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy kérdés utolsó: ha a vese tönkremegy, miért mész ki többször? Egy komoly egyetemi kísérlet: igyál egy nap 1 literrel többet, és kíváncsian várom többször mész-e ki!
2013. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam még azelőtt kezdődött a többszöri szükség, hogy egyáltalán hallottam volna a fehérjeporokról, nem hogy még ettem volna :D Na erre varrjál gombot! (tudom ám, hogy csak viccelt)
2013. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem biztos hogy viccelt. Nekem volt aki szólt a teremen hogy jobb lenne ha nem fehérjéznék, mert sokat megyek WCre a teremben, és ez rossz. Csak azt felejti el hogy míg odaérek a terembe megiszom 1 litert, edzés alatt megint liter, utána 7 deci a turmix. Ő meg iszik 2 decit, és én vagyok a hülye, vicc.
2013. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az utóbbi idők trolljait figyelembevéve inkább már így állok hozzá, minthogy idegesítsem rajta magam, hogy milyen hülyék vannak :D Ha komolyan gondolja, majd jön érvelni, de ha nem jön vissza, akkor meg úgyis hiába írunk neki. Bár persze elképzelhető, hogy komolyan gondolja, de ahelyett, hogy normálisan figyelmeztetné a veszélyre a másikat, ideböffent egyet, aztán dögöljön csak meg :D


Amúgy én meg még nem is iszok sokat, ez a vicc benne... akkor kezdődött, amikor elkezdtem edzeni (még jó bénán, de valamit), létezik, hogy ennyire felgyorsult volna az anyagcserém? Vagy lehet köze a szorongáshoz?

2013. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!