Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a szoptatást. Ti hogy csináltatok?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a fiam. Nagyon harap. Szenvedés már az egész. Éjjel alszik de cicivel. Kb óránként keresi, szívja kb 2 percig aztán alszik is.

Cumisüvegből csak vizet fogad el. Megpróbáltam a tápszert. Sajnos kiköpte és utánna még a szájába sem engedte a cumisüveget. Biztos nagyon nehéz napok lesznek. ..

Ti hogy csináltatok? (aki hasonló helyzetben volt )Mit adtatok neki utánna? Miből? Hogyan? ...



2018. szept. 13. 20:17
 1/1 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted...ugyanebben a cipőben járok. Elegem van nekem is. Én most fogok próbálkozni babatej+babakakao de kipróbálok mindent hátha elfogad valamit. Azt kapja majd reggel, este ejszaka meg vizet es kész. Nem bírom már:( pont most tettem fel a kérdést h cumisüvegből vagy itatópohárból adjam neki.
2018. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!