Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek koraszülött lett a...

Akinek koraszülött lett a babája tudta szoptatni?

Figyelt kérdés
35+6-ra született a babám, 10 napot voltunk kórházba, ahol cumisüvegből etettem. Tejem van, fejem folyamatosan. Tegnap amint hazaértünk elkezdtem szoptatni. 3 óránként ennie KELL és az is meg van szabva, hogy minimum mennyit. Most azt csinálom, hogy mérem mennyit szopizik és utána fecskendővel adom oda a hiányzó mennyiséget. Az a baj, hogy sokszor fel se bírom kelteni, így megszoptatni se tudom... Van valami ötletetek erre? Köszönöm előre is!
2018. szept. 15. 21:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A pótlás is anyatej. Amelyik mellemből evett abból lefejem a maradékot és azt adom oda.
2018. szept. 16. 11:11
 12/14 anonim ***** válasza:

Kislányom 2290 grammal született,2000 grammal mentünk haza!

Nem keltettem én sem,mikor kelt,akkor evett,és hihetetlen,de az első perctől kezdve tudott szopizni!

36 hétre született

Gyarapodott szépen

2018. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kisfiam is egyelőre ügyes, meglátjuk hogy alakul majd, nem akarom elkiabálni. Kislányom 42.hétre született és az annyira, de annyira más volt. Most azért kicsit parázom, hogy mi lenne, ha nem kelteném.
2018. szept. 16. 11:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 35+6-ra született, 2100 g-mal. Az első naptól szopizott rendesen, de mindig bealudt közben, ébreszteni kellett. Jó sokáig tartották így az etetések, de túléltük, már 6 éves. Nem keltettem 3 óránként, ébredt magától is... 🙂
2018. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!