Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cumisüvegből vagy itatópohárbó...

Cumisüvegből vagy itatópohárból adjak neki baba kakaót ha szeretném csökkenteni a szopizást?

Figyelt kérdés

Júliusban volt 1 éves az igeny szerint szoptatott babám. Már elegem van h állandóan cicin lóg :( alig eszik szilárd ételt, senkire nem tudom hagyni se éjszakára se nappalra pár órára mert állandóan szopizni akar. Kényelmetlen, fáj és szeretnék már pár órát egyedül lenni pl amikor vásárolok. Éjszaka is gyakran ébred szopizni. :( szeretném ezt is felfüggeszteni úgyhogy gondoltam reggel, este és éjszaka kap tapszert vagy baba kakaót. Korábban kapott cumisüvegből de mar 5 hónapja itatópoharat használunk.


Egy kialvatlan fajos cicis anya..



#Szopas csökkentese #baba kakao #cumisüveg vs itatopohar
2018. szept. 16. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen mindegy..

A hangsúly azon van, hogy kakaót nem kellene....


Ilyen korban már 1-2 hó és pohárból is tud akár inni, de az itatóból és cumisüvegből egyedül is biztonsággal, anélkül, hogy kifolyna

2018. szept. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hét múlva lesz egy éves a fiam, nala most a sláger a szivoszall, de iszik svéd itatopoharbol is.


Nem tudom milyen itatopoharra gondolsz, de én vagy a svéd itatot vagy a sima poharat használnám.

2018. szept. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huuu ugyanezt a kérdést akartam pont feltenni én is. Az én fiam is egy éves múlt, tépi a pólóm napközbe hogy kéri a cicit,pedig eszik rendesen mindent, éjszaka többször kel, én is szeretném abbahagyni a szoptatást, de nálunk annyi a bibi hogy semmiből nem tud inni csak rendes pohárból,és a másik hogy pici korában tejfehérje allergiás volt, így nem sok választás van hogy mit adhatnék neki...

Nekem egyik ismerősöm azt mondta kezdjek teát, gyümölcslét,meg nasit adni neki napközben amivel eltereli a figyelmét,így majd nem kéri, de pl én örülök hogy csak vizet iszik és nem kap mindenféle cukrozott dolgokat plusz kekszeket, nasikat, úgyhogy eléggé bajban vagyok hogy hogy kellene csinálnom...remélem neked tud valaki tanácsot adni amiből én is ötletet meríthetek 🙄

2018. szept. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első: nestlé baba kakaot akarok neki adni ami egy éves kortól adható :) en ragaszkodom hozzá h üvegből igyon. Itatocsőr vagy etetőcumi volt a kérdés.
2018. szept. 17. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Én baba kekszet, babáknak valo gymolcsszeletet, hasonlókat szoktam neki adni meg cumi :) rossmannban meg Dmben találsz egészséges naikat. Próbáld ki. Mesével is el szoktam terelni a figyelemét:)

2018. szept. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!